Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
MANGO

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: 37035946-PL
Šifra proizvođača: 37035946
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиамид Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844670-23
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 4844671-64
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47081282-83
990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47081282-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47081250-99
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47071248-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47001067-02
990 МКД
Sačuvano u omiljne
НЕСЕСЕР 47001066-99
990 МКД