Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

МАРАМИЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ
KIKO MILANO

МАРАМИЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KS0200503400044
Šifra proizvođača: KS020050340
370 МКД
370 МКД
370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМИЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона KIKO Continuity
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
190 МКД