Барај
%
×
Okaidi new collection
МАНЖЕТНИ
МАНЖЕТНИ
МАНЖЕТНИ
МАНЖЕТНИ
BOSS

МАНЖЕТНИ

Шифра на артикл: 50515399-040
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНЖЕТНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАНЖЕТНИ 50515410-001
5.092 МКД
Заштеда -15%
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
МАНЖЕТНИ 50515408-260
5.092 МКД
Заштеда -15%
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
МАНЖЕТНИ 50510408-410
4.497 МКД
Заштеда -15%
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
МАНЖЕТНИ 50515457-040
8.492 МКД
Заштеда -15%
9.990 МКД
Sačuvano u omiljne
МАНЖЕТНИ 50515404-040
8.492 МКД
Заштеда -15%
9.990 МКД