Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
MANGO

МАНТИЛ

Шифра на артикл: 27094018-41
6.490 МКД
5.190 МКД
5.190 МКД
Заштеда: 1.300 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РЕЗЕДА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Памук Постава: 100% Полиестер Ремен: 100% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАНТИЛИ 27045765-41
3.990 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L