Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
MANGO

МАНТИЛ

Шифра на артикл: 27064010-45
Šifra proizvođača: 27064010
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТИРКИЗНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 33% Полиестер 29% Памук 29% Вискоза 09% Полиамид Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara