Барај
%
×
Okaidi new collection
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
PARFOIS

МАИЦА

Шифра на артикл: 218667_BK
1.490 МКД
1.490 МКД
1.192 МКД
Заштеда: 298 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 2% ЕЛАСТИН 26% ПОЛИЕСТЕР 72% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 222113_BK
1.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67008657-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DG24SWTK82-2000
2.632 МКД
Заштеда -20%
3.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DG24SWTK30-2000
3.032 МКД
Заштеда -20%
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67028662-99
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67026329-99
712 МКД
Заштеда -20%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67007137-99
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RW3071E {20994}098
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GP09 KC790 JBLK
1.752 МКД
Заштеда -20%
2.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ CKJ20J223166-BEH
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GP11 KC7D2 JBLK
2.952 МКД
Заштеда -20%
3.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GI20 I3Z14 JBLK
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
1.490 МКД
1.490 МКД
1.192 МКД
Заштеда: 298 МКД
Извести ме за попуст
2
1