Барај
%
×
Okaidi new collection
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
DESIGUAL

ТОП

Шифра на артикл: DG24SWTK76-2000
0 МКД
4.290 МКД
3.432 МКД
Заштеда: 858 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 93% ПОЛИЕСТЕР 7% ЕЛАСТИН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 67018640-99
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67097131-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67088645-99
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67088641-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67087121-99
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 67048643-99
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67048280-99
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67047125-99
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 67038652-99
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67028649-99
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 67056046-99
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 67077126-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
4.290 МКД
3.432 МКД
Заштеда: 858 МКД
Извести ме за попуст
2
1