Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
PARFOIS

КОШУЛА

Шифра на артикл: 218113_PU
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 2% ЕЛАСТИН 43% ВИСКОЗА55% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 217119_LL
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 218459_LL
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ RW2133 {74968}010
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1