Барај
%
×
Forever denim with replay
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
PARFOIS

МАИЦА

Шифра на артикл: 215631_GN
1.690 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 2% ЕЛАСТИН 26% ПОЛИЕСТЕР 72% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GI24 J1314 A72C
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67006317-43
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67005752-43
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8867909-24
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8867871-23
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8867853-24
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 67026328-43
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SDW1011423A-1KH
2.790 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GW4GR15 Z36O0 G9D5
3.912 МКД
Заштеда -20%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ SDW1011122A-1WM
1.890 МКД
Големина
8
10
12
14
1.690 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1