Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
MANGO

МАИЦА

Шифра на артикл: 37010481-01
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Памук 30% Лен

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37001311-01
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A41TR-CM9
1.599 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8863933-99
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 37031245-01
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27009078-05
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27009074-01
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27008657-02
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 27008657-01
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 1383215-99
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 8863921-36
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 1383226-99
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 1383224-99
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL