Барај
МАИЦА
GUESS

МАИЦА

Шифра на артикл: GSS010166
Isbn: W1YH0CWE0Z0-G8ED
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 50% Вискоза 40% Свила 10% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи