Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 67024777-85
Šifra proizvođača: 67024777
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 60% ЦИНК 35% ЖЕЛЕЗО 05% СМОЛА

590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1