Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

КРЕМА ЗА РАЦЕ
KIKO MILANO

КРЕМА ЗА РАЦЕ

Шифра на артикл: KS0230101200044
Šifra proizvođača: KS023010120
370 МКД
370 МКД
296 МКД
Заштеда: 74 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КРЕМА ЗА РАЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara