Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
HUGO

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: HB50496630 023
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Детали REGULAR FIT
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА HB50510575 272
19.734 МКД
Заштеда -40%
32.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL