Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
КОЖНА ЈАКНА
HUGO

КОЖНА ЈАКНА

Шифра на артикл: HB50496619 001
45.990 МКД
22.995 МКД
22.995 МКД
Заштеда: 22.995 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • XXL
  XXL
 • L
  L
 • XL
  XL
 • M
  M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОЖНА ЈАКНА
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% КОЖА
Детали REGULAR FIT