Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 67060645-06
Šifra proizvođača: 67060645
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 63% ПОЛИЕСТЕР 01% ПАМУК 01% ВИСКОЗА 02% ПОЛИАМИД 03% АКРИЛ 30% ВОЛНА ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67020456-09
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67090453-06
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67030644-09
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 8236610-33
2.155 МКД
Заштеда -52%
2.694 МКД
4.490 МКД
Големина
S
M
L