Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 57025950-92
Šifra proizvođača: 57025950

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 52% ВОЛНА 38% ПОЛИЕСТЕР 04% ВИСКОЗА 03% АКРИЛ 03% ПОЛИАМИД ПОСТАВА: 45% ВИСКОЗА 55% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 0586883-43
2.875 МКД
Заштеда -52%
3.594 МКД
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL