Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 57035947-99
Šifra proizvođača: 57035947

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 03% ВИСКОЗА 02% ПОЛИАМИД 53% РЕЦИКЛИРАНА ВОЛНА 39% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР 03% АКРИЛ ПОСТАВА: 45% ВИСКОЗА 55% ПОЛИЕСТЕР