Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
GUESS

КАПУТ

Шифра на артикл: GSS013960
Isbn: W2BL51WEWU0-A11S
14.990 МКД
14.990 МКД
10.493 МКД
Заштеда: 4.497 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Волна 43% Полиестер 5% Акрил 2% Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 37945131-35
9.793 МКД
Заштеда -30%
13.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 37805546-33
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 37815130-32
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 37093834-35
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 37015130-35
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L