Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 27000129-92
Šifra proizvođača: 27000129
9.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 60% Рециклирана волна 35% Полиестер 02% Полиамид 02% Вискоза 01% Акрил Постава: 53% Памук 47% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 0584751-42
6.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 0584751-43
6.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 37014002-94
9.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 37044753-96
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 37034755-94
7.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 50476684-010
30.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56