Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 27042878-43
Šifra proizvođača: 27042878
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 50% Волна 50% Рециклиран полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 22WWEWB4-4007
16.390 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ GSS014069
14.490 МКД
Големина
XS
S
M
L