Барај
%
×
KIDS COLLECTION
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 67035728-02
Šifra proizvođača: 67035728
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК ПОСТАВА: 90% ПОЛИЕСТЕР 10% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 218976_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 77020251-01
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 77010250-05
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ THAW0AW15955-YBL
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GW4GZ19 WEGD0 G011
1.752 МКД
Заштеда -20%
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ CKK60K611978-CGA
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 217562_EC
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 217699_WT
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213607_EC
1.672 МКД
Заштеда -20%
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GW4RZ03 D5A30 G011
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213179_EC
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 2005491EC
790 МКД
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
2
1