Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 67035726-85
Šifra proizvođača: 67035726
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК ПОСТАВА: 90% ПОЛИЕСТЕР 10% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ SDW9010178A-TWF
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ THAW0AW15842-TIC
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GV4GZ00 WFKN0 PSPK
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_FU
790 МКД
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1