Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 213179_BK
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ВНАТРЕШНОСТ 1: 20% ПАМУК 80% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 67094025-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67084025-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50506222 001
3.290 МКД
Големина
L/XL
S/M
Sačuvano u omiljne
КАПИ SDW9010173A-12A
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ SDW9010167A-02A
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 4387691-01
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213245_BK
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 212463_BK
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 211349_BK
476 МКД
Заштеда -60%
595 МКД
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 194335_BK
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
2
1