Барај
%
×
Elevate your style with Mango
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
DAN JOHN

КАПА

Шифра на артикл: DJ001633
Isbn: YUAE64-8053-ESTNERO
1.490 МКД
1.199 МКД
1.199 МКД
Заштеда: 291 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 90% АКРИЛ 10% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50506061 001
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50508002-001
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50506194 001
6.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50508983-001
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HB50506202 001
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0126482-01
554 МКД
Заштеда -44%
693 МКД
990 МКД