Барај
КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS014112
Isbn: AM9039WOL01-BLA
2.190 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Акрил 30% Волна

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 50476265-001
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50476198-001
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50477332-001
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50476282-001
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50475961-001
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50475939-001
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HE906AF-Z865
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2P2P-001
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ DJ000982
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 169448-0002
3.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50475357-001
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50476440-001
4.190 МКД