Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
BOSS

КАПА

Шифра на артикл: 50476454-001
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 50%АКРИЛ 50%ВОЛНА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ A095040DAOB-9XX
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ AM0AM11693-BDS
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ AM0AM11689-BDS
3.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS017026
2.190 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL011570
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL011563
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ RPL011562
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50502372-001
2.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 0126482-01
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS016655
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50499413-001
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50495306-001
4.990 МКД