Барај
%
×
Springfield kids
КАПА
GUESS

КАПА

Шифра на артикл: GSS013933
Isbn: AW9034POL01-BLA
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 52% АКРИЛ 28% ПОЛИАМИД 20% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 67090261-99
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 67020265-99
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213442_BK
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 57077737-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213179_BK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50502614-001
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ K60K611606-BAX
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2PCR-001
3.490 МКД
Големина
LXL
SM
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2P56-001
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 212483_BK
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 211317_BK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 212465_BK
1.190 МКД