Барај
%
×
Springfield kids
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
MANGO

КАПА

Шифра на артикл: 37040155-70
Šifra proizvođača: 37040155
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПАМУК ПОСТАВА: 90% ПОЛИЕСТЕР 10% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 2005491BU
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 213442_BU
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2PCR-I30
3.490 МКД
Големина
LXL
SM
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2P56-DW3
3.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 57084019-70
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 200549_BU
790 МКД