Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
BOSS

КАПА

Шифра на артикл: 50461905-001
3.990 МКД
3.990 МКД
3.192 МКД
Заштеда: 798 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 0123683-01
1.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 234255-6-59
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50469770-001
2.080 МКД
Заштеда -20%
2.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ HE906AF-572
1.090 МКД
Заштеда -31%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ A2NX4-001
2.290 МКД
Големина
LXL
SM
Sačuvano u omiljne
КАПИ K50K508945-BDS
2.590 МКД
Заштеда -19%
3.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS012516
1.530 МКД
Заштеда -30%
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50468264-001
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 50466178-001
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 234259-7-59
2.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS012478
1.590 МКД
Заштеда -27%
2.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ TRJ000067
2.590 МКД
Заштеда -30%
3.690 МКД