Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
GUESS

ПАЛТО

Шифра на артикл: GW4RN39 WFWW2 F0AJ
Isbn: W4RN39WFWW2-F0AJ
0 МКД
9.890 МКД
7.912 МКД
Заштеда: 1.978 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 97% ПОЛИСТЕР 1% МЕТАЛ 1% ПОЛИАКРИЛ 1% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GW4GN39 WG4P2 F8JE
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50510441 989
18.392 МКД
Заштеда -20%
22.990 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67070458-01
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
0 МКД
9.890 МКД
7.912 МКД
Заштеда: 1.978 МКД
Извести ме за попуст
2
1