Барај
%
×
Geox - step out in style
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 8236619-51
6.290 МКД
3.774 МКД
3.774 МКД
Заштеда: 2.516 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 55% ПОЛИЕСТЕР 35% ПАМУК 10% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67076319-07
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7849 {84616}225
15.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67094034-08
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 218545_BG
3.190 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4GL12 WFA20 G1EL
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277621-34
3.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL06 WFWO2 G1DQ
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8277623-38
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL