Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 67010623-32
Šifra proizvođača: 67010623
5.990 МКД
5.990 МКД
4.792 МКД
Заштеда: 1.198 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР ОБЛОЖУВАЊЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001740
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DSA10673 0HCAS 928
16.863 МКД
Заштеда -30%
24.090 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67044439-CG
3.592 МКД
Заштеда -20%
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957603-36
2.994 МКД
Заштеда -40%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0487124-34
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50510765-248
30.093 МКД
Заштеда -30%
42.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0487128-30
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957608-34
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0487126-30
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50506353-249
30.093 МКД
Заштеда -30%
42.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
5.990 МКД
5.990 МКД
4.792 МКД
Заштеда: 1.198 МКД
Извести ме за попуст
2
1