Барај
%
×
Geox - step out in style
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GW4RL45 WFWS2 F14X
Isbn: W4RL45WFWS2-F14X
0 МКД
9.890 МКД
9.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ THDW0DW17753-W06
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL10 WFWQ0 F12S
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
9.890 МКД
9.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1