Барај
%
×
through the colour lens - mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 57048264-35
Šifra proizvođača: 57048264

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОЛНЕЊЕ: 80% ПЕРДУВ ОД ПАТКА 20% ПЕРДУВ ОД ПАТКА ПОСТАВА: 100% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4628ST3140-5259
Цена 22.290 МКД
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50505255 243
Цена 13.290 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50520371 209
Цена 19.690 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50516418 210
Цена 18.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001740
Цена 4.890 МКД
Заштеда -30%
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DSA10673 0HCAS 928
Цена 12.045 МКД
Заштеда -50%
24.090 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 67044439-CG
Цена 4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957603-36
Цена 2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0487124-34
Цена 2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0487128-30
Цена 2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0957608-34
Цена 2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL