Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SUPER DRY

ЈАКНА

Шифра на артикл: SDW5011630A-8PZ
Провери достапност
 • XXS
  6
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DG24SWEW27-6004
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4GL12 WFA20 G1EL
6.594 МКД
Заштеда -40%
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 67001508-30
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL