Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
REPLAY

ЈАКНА

Шифра на артикл: RW7805 {84466}666
Isbn: W7805.000.84466-666
18.490 МКД
9.245 МКД
9.245 МКД
Заштеда: 9.245 МКД
Провери достапност
 • M
  M
 • XS
  XS
 • XXS
  XXS
 • S
  S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 84% ПОЛИЕСТЕР 16% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520RT2918-8321
17.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50