Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
REPLAY

ЈАКНА

Шифра на артикл: RW7808 {84466}666
Isbn: W7808.000.84466-666
16.690 МКД
8.345 МКД
8.345 МКД
Заштеда: 8.345 МКД
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XS
  XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 84% ПОЛИЕСТЕР 16% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520RT2918-8321
14.392 МКД
Заштеда -20%
17.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50