Барај
%
×
Geox - step out in style
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 0956380-68

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4520JT3081-3265
12.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4520JT3081-7115
12.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58