Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: W3628ZT3013-8293

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ HB50502389 689
11.495 МКД
Заштеда -50%
22.990 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7805 {84466}666
9.245 МКД
Заштеда -50%
18.490 МКД
Големина
M
XS
XXS
S
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RW7808 {84466}666
8.345 МКД
Заштеда -50%
16.690 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW3YL08 WFIS0 G4B0
6.145 МКД
Заштеда -50%
12.290 МКД
Големина
L
M
S
XS