Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: W3628FTC177-1718
27.790 МКД
27.790 МКД
13.895 МКД
Заштеда: 13.895 МКД

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W4520RT2918-8321
17.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50