Барај
%
×
New collection

Free spirit od spring.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: W3522HT2848-8310
16.990 МКД
16.990 МКД
16.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
GEOX CROSS SS23

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 85% ПАМУК 15% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara
16.990 МКД
16.990 МКД
16.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1