Барај
%
×
Forever denim with replay
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: W3522AT2989-8313
16.990 МКД
16.990 МКД
6.796 МКД
Заштеда: 10.194 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 65% ПОЛИЕСТЕР 35% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ THDW0DW17753-W06
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL10 WFWQ0 F12S
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GW4RL45 WFWS2 F14X
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L