Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 37065719-CG
Šifra proizvođača: 37065719
7.490 МКД
7.490 МКД
5.243 МКД
Заштеда: 2.247 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 92% Полиестер 08% Еластин Внатрешен материјал: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50481772-202
51.790 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J318412-GV7
12.663 МКД
Заштеда -30%
18.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A062840IDAP-5DQ
21.553 МКД
Заштеда -30%
30.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001016
8.993 МКД
Заштеда -25%
11.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010255
10.563 МКД
Заштеда -30%
15.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ000984
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0954296-29
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37097704-32
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011572A-7SN
6.293 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011113A-PZA
8.673 МКД
Заштеда -30%
12.390 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0484349-32
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0954289-37
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL