Барај
%
×
Okaidi new collection
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SCOTCH&SODA

ЈАКНА

Шифра на артикл: 172057-0217
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона Online Only FW
Состав 90%ПОЛИЕСТЕР 10%ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M4520JT3081-4617
9.093 МКД
Заштеда -30%
12.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ТЕКСАС ЈАКНА GM4GXN6 D4YO0 PCIG
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL