Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: A077960EFAK-44Q
18.790 МКД
18.790 МКД
18.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50476209-604
27.190 МКД
Заштеда -20%
33.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0954278-60
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5RCC-CA1
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
L
XL
XXL
XXXL