Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: A064220BHAZ-9XX
18.790 МКД
18.790 МКД
13.153 МКД
Заштеда: 5.637 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50474658-001
20.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50481732-001
26.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM15124-BDS
14.133 МКД
Заштеда -30%
20.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010325
25.333 МКД
Заштеда -30%
36.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL010303
11.473 МКД
Заштеда -30%
16.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
25.333 МКД
Заштеда -30%
36.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011656A-02A
5.453 МКД
Заштеда -30%
7.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011518A-02A
6.293 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011543A-02A
6.293 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011513A-02A
8.183 МКД
Заштеда -30%
11.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011389A-YC8
5.943 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011534A-12A
8.183 МКД
Заштеда -30%
11.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL