Барај
%
×
Springfield kids
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 37054754-99
Šifra proizvođača: 37054754
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР ПОЛНЕЊЕ: 100% ПОЛИЕСТЕР ПОЛНЕЊЕ СО ПЕРДУВ: 50% ПЕРДУВ ОД ПАТКА 50% РЕЦИКЛИРАН СИВ ПЕРДУВ ОД ПАТКА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50506353-001
42.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50499800-001
42.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 174383-0002
15.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM15117-BDS
19.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J323708-BAE
14.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J324072-BEH
14.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50498321-001
19.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL011833
24.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 57078263-99
13.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL011826
37.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL