Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 37054754-56
Šifra proizvođača: 37054754
7.490 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиестер Постава: 100% Полиестер Полнење: 100% Полиестер Полнење со пердуви: 50% Пердув од патка 50% Рециклиран сив пердув од патка

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM15447-C87
17.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50475462-402
21.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50478378-404
29.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50474671-405
20.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2834851-12
3.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM14460-C87
19.490 МКД
Големина
M
L
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5XK5-433
15.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2D3X-433
22.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5ZC1-433
13.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A5XKS-433
17.290 МКД
Големина
S
M
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011212A-98T
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37054753-56
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL