Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
HUGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 50470874-081
Hugo - Online Only

Производот е достапен само онлајн

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПАМУК..
Детали SLIM FIT

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001573
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 57014387-92
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0956378-42
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ001508
9.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0956370-45
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 57000563-95
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50491911-027
27.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL